Par mums

Energo24.lv  ir specializēts elektromateriālu interneta veikals, ar kura starpniecību ātri, ērti un kvalitatīvi sniegsim Jums tirdzniecības, montāžas un servisa pakalpojumus. 

Mūsu specializētajā interneta veikalā Jūs atradīsiet visplašāko apgaismojumam nepieciešamo preču klāstu, kā arī automātiku, sadalnes, caurules, kabeļu kanālus, elektroinstalācijai nepieciešamos materiālus, kabeļus, kārbas, rozetes, slēdžus un citas elektropreces. Pie mums Jūs varat ne tikai lētāk iegādāties kvalitatīvu preci, bet arī saņemt konsultāciju par Jums piemērotāko preci. Mēs labprāt ieteiksim Jums labāko risinājumu un piemērotāko variantu. Veicam arī kvalitatīvu, sertificētu montāžu, izmantojot tikai Eiropas standartiem atbilstošus, augstvērtīgus un pārbaudītus materiālus.

Jūsu ērtībai lūdzam izmantot ''meklēšanas'' opciju lapas kreisajā daļā, lai plašajā preču klāstā ātrāk atrastu interesējošo preci, ierakstot lodziņā nosaukumu, modeli, tipu u.c.  Ja Jums rodas grūtības atrast preci, nekautrējaties rakstīt uz e-pastu: energo24@energo24.lv un zvanīt pa tālruņa numuru +371 28 310 792.

Ja Jums ir gatavs materiālu saraksts arī šādā gadījumā Jūs varat to atsūtīt mums uz e-pastu. Aprēķināsim un izsūtīsim Jums labāko cenu piedāvājumu. Ja ir tikai mājas plāns, bet nepieciešams uzzināt materiālu un montāžas izmaksas, arī šādā gadījumā izstrādāsim Jums tāmi. Izbraucam arī uz objektu, lai veiktu precīzu materiālu un montāžas izmaksu aprēķinu.

Redzējāt preci lētāk, ziņojiet, darīsim visu iespējamo, lai Jūs nepārmaksātu!

Energo24.lv © 2019