Choose category
Your Cart

Delivery & Payment

Visas preču cenas ir norādītas ar un bez PVN 21%. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā. Par precēm piedāvājam norēķināties, veicot bankas pārskaitījumu uz zemāk norādītajiem Energo24 Industry, SIA bankas konta rekvizītiem:

  •  Energo24 Industry, SIA
  •  Reģistrācijas Nr. 40203080104
  •  Banka: AS SWEDBANK
  •  Konts: LV14HABA0551046175451

Mūsu konta numurs būs arī norādīts rēķinā, ko saņemsiet savā e-pastā pēc pasūtījuma veikšanas. Lūdzam, veicot maksājumu, norādīt rēķina numuru.

Pēc pasūtījuma veikšanas pasūtījumu apstrādās mūsu firmas pārstāvis, pārbaudīs preču pieejamību, iespējamo piegādes laiku, ja tāds būs nepieciešams un izsūtīs Jums uz epastu rēķinu apmaksai.

Prece tiek piegādāta pēc apmaksas saņemšanas mūsu bankas kontā. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu (uzrādot personas apliecinošu dokumentu).

Preci, kas iegādāta mūsu interneta veikalā, piegādāsim Jums ērtā laikā. Saņemot pasūtījumu, mēs tuvākajā laikā sazināsimies ar Jums, lai precizētu piegādes adresi un laiku. Piegāde nav iekļauta preces cenā.

Mēs piegādāsim preci 1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā. Preci piegādājam darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai), laikā no plkst. 9.00 – 19.00. Ir iespējama preces piegāde sestdienās un svētdienās, iepriekš vienojoties ar mūsu firmas pārstāvi.

Cena ir atkarīga no preces daudzuma, svara, gabarītiem un piegādes attāluma un dienas.

Cenu par preču piegādi ārpus Rīgas pilsētas robežām lūdzam saskaņot, zvanot veikala pārstāvim pa tālruņa numuru + 371 28310792 vai rakstot mums caur sazināšanās veidlapu, kas ir pieejam sadaļā mūsu kontakti.

Preci nepiegādājam vietās, kurās transportlīdzeklim iebraukt aizliegts. Šādos gadījumos, veicot pasūtījumu, norādiet tuvāko vietu, kurā saņemt pasūtīto preci. 

Smagas un lielgabarīta preces tiek piegādātas līdz ārdurvīm vai līdz tuvākajai vietai, kuru var sasniegt kurjera transports. Piegāde uz dzīvokli vai istabu notiek par papildus samaksu. Ja kurjers nevar izkraut preci viens, viņš saņem palīdzību no klienta (ja Jums nav iespēja palīdzēt, lūdzam informēt iepriekš).