Piegāde

Preci, kas iegādāta mūsu interneta veikalā, piegādāsim Jums ērtā laikā. Saņemot pasūtījumu, mēs tuvākajā laikā sazināsimies ar Jums, lai precizētu piegādes adresi un laiku. Piegāde nav iekļauta preces cenā.

Mēs piegādāsim preci 1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā. Preci piegādājam darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai), laikā no plkst. 9.00 – 19.00. Ir iespējama preces piegāde sestdienās un svētdienās, iepriekš vienojoties ar mūsu firmas pārstāvi.


 Cena ir atkarīga no preces daudzuma, svara, gabarītiem un piegādes attāluma un dienas.

Cenu par preču piegādi ārpus Rīgas pilsētas robežām lūdzam saskaņot, zvanot veikala pārstāvim pa tālruņa numuru + 371 28310792 vai rakstot mums caur sazināšanās veidlapu, kas ir pieejam sadaļā mūsu kontakti.

Preci nepiegādājam vietās, kurās transportlīdzeklim iebraukt aizliegts. Šādos gadījumos, veicot pasūtījumu, norādiet tuvāko vietu, kurā saņemt pasūtīto preci. 

Smagas un lielgabarīta preces tiek piegādātas līdz ārdurvīm vai līdz tuvākajai vietai, kuru var sasniegt kurjera transports. Piegāde uz dzīvokli vai istabu notiek par papildus samaksu. Ja kurjers nevar izkraut preci viens, viņš saņem palīdzību no klienta (ja Jums nav iespēja palīdzēt, lūdzam informēt iepriekš). 

 

 

 

 

Energo24.lv © 2019